Подальший розвиток нашої співпраці

Успішна колаборація СумДУ та Університету Умео (Швеція) не тільки продовжується, але й набуває потужнішого розвитку. Незважаючи на пандемію COVID-19, яка продовжує створювати несприятливий для міжнародної співпраці фон, начальник Україно-шведського дослідницького центру SUMEYA д-р Роман Москаленко впродовж серпня 2021 року брав участь у спільних дослідженнях безпосередньо на лабораторній базі наукової групи проф. Томаса Борена в Університеті Умео. Після кількох років напруженої та кропіткої праці спільна наукова публікація уже виходить на фінальний етап!
Інший представник Україно-шведського дослідницького центру SUMEYA д-р Артем Піддубний плідно працює в команді проф. Томаса Борена як постдок (один з перших прикладів отримання офіційної позиції постдока в Медінституті СумДУ!) уж майже рік. Перебування у складі партнерської команди сприяє тісній і ефективній співпраці між SUMEYA та шведською стороною.
На фото: Артем Піддубний проводить аналіз результатів імунофлюоресценції на сучасному обладнанні Leica Thunder.