СЕКОНДМЕНТ З СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДО UMEA DENTALLABORATORIUM HOLDING AB (UDAB, УМЕО, ШВЕЦІЯ) З 14 СІЧНЯ ПО 13 ЛЮТОГО 2024 РОКУ

Голова україно-шведського дослідницького центру СУМЕЯ професор Роман Москаленко (Сумський державний університет, Україна) взяв участь у відрядженні в рамках проекту MSCA-SE «На шляху до розробки нової антибактеріальної стратегії для стоматології» (ARGO) (https://cordis.europa.eu/ project/id/101086441) в Umea Dentallaboratorium Holding AB (UDAB, Умео, Швеція) з 14 січня по 13 лютого 2024 року.

Під час відрядження проф. Роман Москаленко провів зустрічі та переговори з Фредеріком Йонсоном (UDAB), проф. Андерсом Берглундом (департамент одонтології, Університет Умео) щодо розширення існуючої співпраці у рамках проєкту АРГО. У ході стажування проф. Роман Москаленко працював над розробкою моделі інфекційного ураження зуба та подальшого лікування інфекції. Для цього в нагоді стало сучасне обладнання і матеріали Umea Dentallaboratorium Holding AB.